Ogłoszenie

Witam! Forum jest nowe i dopiero zbieram załogę, tworzę logo. Proszę o wyrozumiałość i obiecuję, że forum zostanie skończone lada dzień i goto do otwarcia ;).

#1 2012-08-20 17:33:11

 SimonGame

Administrator

376813**
Skąd: Zachodniopomorskie ;)
Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 15
Punktów :   
Marka telefonu: SAMSUNG
Model telefonu: Wave533

[Wszystkie systemy] Shakes & Fidget (SFGame) na telefony bez Androida!

Witam!

Znalazłem sfgame przez przeglądarkę w telefonie, nie potrzeba "Adobe Flash" ani nic innego! Mamy dostęp do Karczmy, Warty, Zbrojowni, Gabinetu Magi, Gildi (tylko Wpłacanie pieniędzy i walki, oraz lochy), Bohater, Poczta, Czat gildi, Lochy i WC.
Niestety brak akceptowania zaproszeń do gildi, dodawania i usuwania członków gildi, oraz dawania stanowisk w gildi. Wystarczy podać login i hasło z sfgame.
Jak to działa:
Jest to sfgame, bez zbędnych obrazków jak np. tło.
Widać tylko ikony poczty, wylogowania, czatu gildi, złota, srebra, grzybów i przedmiotów.

Jak grać?:
Wpisujemy w przeglądarce telefonu: "sfwap.fr/wap", wybieramy PL, następnie świat i logujemy się . Miłego grania!

Moje konto:
świat: 1
Nick: SimonGame
Klasa: Wojownik
Gildia: AssassinsAll (Moja własna)
Pozdrawiam!


Brąz włosy, błękitne/niebieskie oczy, 1.62m wysokości, średniej budowy i 13lat (27grydnia, więc na wszystkich stronach bendę miał ten rok do tyłu )

Offline

 
Kontakt z głównym Administratorem: simon0909@wp.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograng.pun.pl www.kuxklan.pun.pl www.rzeczpospolitaclan.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.moh.pun.pl